Hakkımızda

Hikayemiz

Taşpınar Pls.Ltd.Şti. 2002 yılında çocuk gereçleri üretiminde 200 m2 lik kapalı alanda yürüteç imalatı ile sektöre adım atmış genç,dinamik ve vizyoner bir firmadır.

Firmamız, prensipleri  doğrultusunda yürüteç piyasasında proaktif olmakla beraber, plastik hammadde ithalat ve toptan satışı ile de piyasada adından sıkça bahsettirmektedir. Bunun yanısıra tıbbi medikal sektöründeki yatırımlarımızla geleneklerimize bağlı kalarak daima yeninin peşinde koşarak çağı yakalamaya çalışıyoruz.

Bizim en önemli misyonumuz bebek ve ebeveyn ihtiyaçlarını en optimum düzeyde karşılamak ve onların hassasiyetlerini birincil olarak tatmin etmektir. Bunun için 4500 m2 lik imalat alanımız ile gece gündüz demeden arayış içerisindeyiz. Taşpınar olarak işimizi ciddiye alıyor, TSE ürün kalite belgemiz ile de kaliteden ödün vermemeye özen gösteriyoruz. Şirketimizin mottosu: Çevre Sağlık ve Güvendir.

Firmamız her geçen gün ürün yelpazesini genişletmek ve ürün standartlarını geliştirmek için  çalışmalarına devam etmektedir.

30

Ürün Çeşidi

32

Ulaşılan Ülke

ALT YAPIMIZ

KALIP ÜRETİMİ

MODELLEME

MAKİNA PARKURU

DAĞITIM AĞI

KALİTE KONTROL

X